Правила використання сайту

Угода з користувачем
Ця Угода з користувачем (далі – Угода) встановлює умови та правила використання сайту
Громадської організації "Міжнародна наукова гільдія" – https://inter-sci-guild.org.ua/ (далі – Сайт), у тому числі: умови використання розміщених на сайті матеріалів, умови відправлення повідомлень з Сайту, розміщення пропозицій щодо покращення якості сервісів.

Загальні умови
Використання Сайту означає, що користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди. Ця Угода повністю чи в будь-якій її частині може бути змінена власником ресурсу в будь-який час.
Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на Сайті.

При використанні Сайту та інформації з Сайту заборонені наступні дії:
  • використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами;
  • використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкоджати нормальному функціонуванню Сайту та його сервісів;
  • використовувати посилання на сторінки Сайту або на сам Сайт в спам-розсилках (масова розсилка реклами без згоди одержувача).

Умови використання матеріалів
Сайт містить матеріали, товарні знаки та інші матеріали, у тому числі тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, аудіофайли, що охороняються законом. Усі права на використання змісту сайту, крім випадків, зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів, належать Громадській організації "Міжнародна наукова гільдія". Користувач може завантажувати з Сайту матеріали тільки для особистого використання.
Дозволено використання інформації засобами масової інформації за умови дотримання умов цієї Угоди а також умов, які передбачені на сторінках, де розміщений контент. При цьому посилання на inter-sci-guild.org.ua, а для інтернет ЗМІ – гіперпосилання на https://inter-sci-guild.org.ua/ обов'язкове. Вся інформація, розміщена на Сайті, включно із графічною, є власністю Громадській організації "Міжнародна наукова гільдія", якщо прямо не зазначено інше.

Контактна інформація
Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо нашої Угоди, ви можете звернутись до нас за наступною електронною адресою: sci.guild@gmail.com

Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Telegram:

+38 068 3474 922


Email

Міжнародної наукової гільдії:

sci.guild@gmail.com