Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюэмо як з міжнародною науковою спільнотою, так і з російськомовними науковцями із Співдружних Незалежних Держав (СНД) крім РФ та Білорусії

Надаємо комплекс реєстраційно-консалтингових послуг з присвоєння цифрового ідентифікатора DOI неперіодичним друкованим, електронним, інтерактивним та онлайн виданням
Вартість послуг видавництва
з 01.01.2023 року

Звичайне замовлення DOI
термін виконання 23-25 робочих днів після оплати
вартість: 450 грн

Термінове замовлення DOI
термін виконання 7-10 робочих днів після оплати
вартість: 750 грн
DOI – міжнародний ​ стандарт ISO 26324:2012 ідентифікації інформації, який присвоюється науковим публікаціям, а саме: наукові статті, збірники наукових статей, анотації конференцій, збірник доповідей конференцій, заявки на гранти, патенти, звіти про наукову роботу, підручники, наукові посібники, монографії.

DOI (Digital object identifier) або цифровий ідентифікатор об'єкту (ЦІО) – серійний номер, який використовують для постійної та унікальної ідентифікації об'єктів інтелектуальної власності будь-якого типу. Інакше кажучи, це посилання на конкретний об'єкт. Основною особливістю є те, що об'єкт з ідентифікатором може видалити тільки видавець, тобто організація, яка його розмістила.

ЦІО дає змогу знайти документ навіть у випадку зміни його URL (англ. Uniform Resource Locator – уніфікований визначник місцезнаходження ресурсу), що може виникати зі зміною сайту видавця. Цей ідентифікатор подібний до URN (англ. Unifrorm Resource Name – уніфіковане ім'я ресурсу) і не залежить від розташування документу.
Поширені запитання
Відгуки замовників
Підтримати
організацію
Click to order
Total: 
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / WhatsApp / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com