Дизайн обкладинок

Дизайн обкладинок

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

Надаємо комплекс послуг з розробки дизайну обкладинок книг і журналів

Що робить обкладинку книги гарною?


Щоб обкладинка дійсно була гарною, її дизайн повинен:

Обкладинка для електронних книг / видань складається з двох окремих частин – це фронтальна "картинка" та задня "картинка".

Обкладинка для друкованих книг / видань – це не лише фронтальна картинка з назвою та ім'ям автора, – це "картинка" в розвороті, що має торцеву і задню частини.

Що необхідно від автора або замовника?


Для того щоб, розпочати роботу над створенням обкладинки необхідно:
  • надіслати графічні елементи / картинки у гарній якості (якщо є) на емей видавництва;
  • надіслати макет / бачення / ідею візульного вигляду (якщо є);
  • також надіслати файл у форматі Word (.docx, .doc) з повними вихідними даними видання / книги (П. І. Б. автора, назва, том, частина, випуск тощо).

Все інше виконають професіонали Оnline-Publishing і допоможуть не тільки з дизайном обкладинки, а також з макетуванням, версткою, реєстрацією, перекладом й створенням веб-сторінки / лендінгу для продажу чи презентації вашого видання.

3d візуалізація книг

Якщо ви хочете розмістити вашу книгу, підручник, методичний посібник, монографію, збірник або журнал на веб-сторінці / лендінгу чи сайті в сучасному оформленні, пропонуємо вам послугу з 3D візуалізації книги — 3D Mock-Up

ДЕТАЛЬНІШЕ

F.A.Q.

Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com