БРИФ

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

Бриф на участь

у науковому заході

Якщо вам незручно заповнювати бриф на нашому сайті, пропонуємо скачати шаблон Анкети, заповнити і надіслати разом з квитанцією про оплату організаційного внеску та матеріалами на електронну пошту Оргкомітету: ndidn.org.ua@gmail.com з темою листа:

Конференція ЧЧ.ММ.РР (де чч.мм.рр – дата проведення конференції).


*** Неправильно заповнені поля можуть стати причиною помилок в сертифікаті чи збірнику, тому будь ласка перевіряйте данні при заповнені анкети. Оргкомітет конференції не несе відповідальність за надану інформацію.

В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Зазначте секцію, до якої увійдуть матеріали
Надішліть на адресу: ndidn.org.ua@gmail.com із зазначенням теми листа: Конференція ЧЧ.ММ.РР (де чч.мм.рр - дата проведення конференції).
  • матеріал(и) для публікації в форматі Microsoft Word (.doc чи .docx)
  • квитанцію про оплату

Швидкість відповіді на ваш запит 1-2 робочі дні. Якщо після подачі реєстраційної анкети пройшло більше 2-х робочих днів, а відповідь з результатами рецензування не надійшла на зазначену вами електронну адресу, то перш за все, перевірте папку "Спам" у поштовому сервісі.
  • Якщо лист потрапив до папки "Спам", позначте його як нешкідливий і наступні повідомлення будуть надходити безперешкодно.
  • Якщо листа в папці "Спам" не знайдено чи у вас є запитання, напищіть нам у Viber або Telegram


Погоджуюся з політикою видання та підтверджую відповідність всім встановленим вимогам
Даю згоду на розміщення повного тексту в мережі Інтернет для відкритого доступу (Open Access) на умовах ліцензії CC BY 4.0
Погоджуюся з рекомендаціями і стандартами COPE з принципів етики наукових публікацій
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
та погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com