БРИФ

на розробку дизайну 2D обкладинок та створення 3D обкладинок

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Які послуги вас цікавлять?
Який стиль / дизайн видання?
Колірна гамма і насиченість:
Якщо ви не знаєте професійних назв кольорів та відтінків, просимо прикріпити кілька чітких фотографій, скринів або зразків кольорів, які вам подобаються. Пропонуємо ознайомитися з унікальним довідником по колористиці: https://colorscheme.ru/color-names.html Тут ви знайдете назви кольорів та їх параметри. Це значно прискорить процес зворотного зв'язку за запитом. Фото / скріни надсилайте на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Кольорова палітра для обкладинки".
Уподобання щодо шрифтів:
Чи є у вас макет, фото, картинки для обкладинки?
Фото / матеріали надсилайте на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Дизайн обкладинки".
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 робочі дні - цей процес залежить від завантаженості видавництва. Якщо у вас термінова ситуація, то після заповнення цього брифу напишіть нам у Viber чи Telegram.
Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com