БРИФ

на вичитку, редагування або коректуру тексту

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
До якого стилю мови відноситься текст / матеріал, який потребує редактури, коректури або вичитки?
Які послуги вас цікавлять?
Для розрахунку вартості робіт та складання кошторису необхідно надіслати повний рукопис або перші 10 та останні 10 сторінок рукопису (у форматі DOC Microsoft Word) на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Редагування рукопису".
Необхідні наступні дані:
  1. Обкладинка з назвою, ПІБ автора тощо (не дизайн) – обов'язково.
  2. Титульний аркуш видання – 1-а сторінка.
  3. Зворот титульного аркуша (з анотацією) – 2-а сторінка з вихідними даними (якщо є).
  4. Зміст видання (перелік розділів) – обов'язково.
  5. Використана / рекомендована література (для учбових, наукових та науково-публіцистичних виданнів).
  6. Остання сторінка видання з випускними даними (якщо є).
  7. Вказати жанр видання – обов'язково.
  8. Вказати мову видання (якщо видання в перекладі – вказати мову оригіналу), країну, де живе і працює автор – обов'язково.
  9. Для видання іноземною мовою: надати переклад всіх вихіднихта випуских даних видання на українську мову (якщо є).
  10. Анотація / короткий опис видання на 750-1000 знаків із зазначенням для кого це видання (читацька аудиторія) – обов'язково.
Погоджуюся з вимогами попереднього пункту та надішлю всі необхідні матеріали на електронну пошту видавництва: publishing.7456@gmail.com з темою листа: "Редагування рукопису"
На якій мові текст / матеріал, який потребує редактури, коректури або вичитки?
Процес редактури, коректури або вичитки проводиться в режимі "Рецензування" у Microsoft Word. У файлі реєструються всі внесені виправлення, що дозволяє легко відстежувати зміни, внесені нашими фахівцями або вами. Зручність виправлень у тому, що це пропозиції, які можна переглянути, а потім видалити або застосувати остаточно.
Ви вмієте працювати з текстом в режимі Рецензування у Microsoft Word?
Додаткова інформація до БРИФУ: надайте оцінку (від 0 до 100) свого уміння і навичок роботи з текстом у Microsoft Word. Якщо для вас ЦЕ китайська грамота, то ми знайдемо спосіб надати вам допомогу у редактурі, коректурі або вичитки вашого тексту / рукопису.
0
100
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 робочі дні - цей процес залежить від завантаженості видавництва. Якщо у вас термінова ситуація, то після заповнення цього брифу напишіть нам у Viber або Telegram.
Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com