Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюэмо як з міжнародною науковою спільнотою, так і з російськомовними науковцями із Співдружних Незалежних Держав (СНД) крім РФ та Білорусії

Error get alias

БРИФ
на вичитку, редагування або коректуру тексту

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
До якого стилю мови відноситься текст / матеріал, який потребує редактури, коректури або вичитки?
Які послуги вас цікавлять?
Якщо ви не знаєте яка "процедура" рекомендована вашому тексту: редактура, коректура чи вичитка, надішліть нам рукопис, і ми проведемо безкоштовну оцінку. Озвучимо необхідний вид роботи та ії вартість. Просимо надіслати файл на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Рукопис на розрахунок вартості послуг".
На якій мові текст / матеріал, який потребує редактури, коректури або вичитки?
+
Процес редактури, коректури або вичитки проводиться в режимі "Рецензування" у Microsoft Word. У файлі реєструються всі внесені виправлення, що дозволяє легко відстежувати зміни, внесені нашими фахівцями або вами. Зручність виправлень у тому, що це пропозиції, які можна переглянути, а потім видалити або застосувати остаточно.
Ви вмієте працювати з текстом в режимі Рецензування у Microsoft Word?
Додаткова інформація до БРИФУ: надайте оцінку (від 0 до 100) свого уміння і навичок роботи з текстом у Microsoft Word. Якщо для вас ЦЕ китайська грамота, то ми знайдемо спосіб надати вам допомогу у редактурі, коректурі або вичитки вашого тексту / рукопису.
0
100
Який спосіб оплати для вас зручніший?
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 дні, бо цей процес залежить від нашої завантаженості або заглибленості. Якщо ж у вас термінова і авральна ситуація, то після заповнення цього брифу напишіть нам у Viber або Telegram, натиснувши на синьо-блакитний "кружечок" у правому нижньому кутку екрану.
Відгуки замовників
Підтримати
організацію
Click to order
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com