БРИФ

на розробку Landing Page

чи сайту

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Що саме вам потрібно?
Для чого вам потрібен сайт чи Landing Page?
Хто готує інформаційні матеріали для сайту чи лендінгу, а саме: логотип, фото / відео, тексти та заголовки. Якщо інформацію готуєте ви, то уточніть ступінь готовності в %
Чи потрібне підключення аналітики та налаштування відстеження конверсій з сайту
Які необхідні розділи лендінгу /сайту?
Наявність логотипа:
При наявності бренд-буку / гайдлайну або опису фірмового стилю просимо надіслати файл(-и) в форматі RAR на електронну пошту publishing.7456@gmail.com, також просимо прикріпити усі корпоративні картинки, фотографії, графічні елементи тощо, які заплановані для верстки сайту / лендінгу. Тема листа: "Гайдлайн - Брендбук"
Які матеріали ви можете надати для використання у лендінгу чи сайту?
Яке враження повинен справляти лендінг чи сайт:
Функціональні можливості сайту:
Чи є у вас сертифікати якості, свідоцтва, патенти та інше?
Додаткові послуги:
Чи потрібна мобільна версія сайту чи лендінгу?
100
50000
Які мовні версії плануються на сайті?
Колірна гамма і насиченість:
Якщо ви не знаєте професійних назв кольорів та відтінків, просимо прикріпити кілька чітких фотографій, скринів або зразків кольорів, які вам подобаються. Пропонуємо ознайомитися з унікальним довідником по колористиці: https://colorscheme.ru/color-names.html Тут ви знайдете назви кольорів та їх параметри. Це значно прискорить процес зворотного зв'язку за запитом. Фото / скріни надсилайте на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Кольорова палітра для сайту".
Уподобання щодо шрифтів:
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 робочі дні - цей процес залежить від завантаженості видавництва. Якщо у вас термінова ситуація, то після заповнення цього брифу напишіть нам у Viber чи Telegram.
Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com