БРИФ

на створення презентації

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Вам необхідна презентація для:
Цілі презентації:
Бажаний стиль / дизайн презентації?
Колірна гамма і насиченість:
Якщо ви не знаєте професійних назв кольорів та відтінків, просимо прикріпити кілька чітких фотографій, скринів або зразків кольорів, які вам подобаються. Пропонуємо ознайомитися з унікальним довідником по колористиці: https://colorscheme.ru/color-names.html Тут ви знайдете назви кольорів та їх параметри. Це значно прискорить процес зворотного зв'язку за запитом. Фото / скріни надсилайте на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Кольорова палітра для презентації".
Для розрахунку вартості робіт та складання кошторису необхідно надіслати повний рукопис / текст презентації поділений на слайди (у форматі DOC Microsoft Word) на електронну пошту видавництва: publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Виготовлення презентації".

Необхідно також надати:
  1. Обкладинку / перший слайд з назвою, ПІБ автора тощо (не дизайн).
  2. Зміст презентації (перелік розділів / стрінок / слайдів).
  3. Використана / рекомендована література / посилання.
  4. При наявності бренд-буку / гайдлайну або опису фірмового стилю просимо надіслати файл(-и) в форматі RAR на електронну пошту видавництва.
Характер вражень / емоцій від презентації:
Який вигляд має ваш презентаційний текст?
Крім тексту, які ще елементи повинні бути присутніми у презентації?
На якому пристрої буде транслюватися презентація? Це дуже важливе питання, тому що на різних пристроях презентація буде виглядати по-різному.
Який формат презентації?
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 робочі дні - цей процес залежить від завантаженості видавництва. Якщо у вас термінова ситуація, то після заповнення цього брифу напишіть нам у Viber або Telegram.
Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com