Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюэмо як з міжнародною науковою спільнотою, так і з російськомовними науковцями із Співдружних Незалежних Держав (СНД) крім РФ та Білорусії

Error get alias

БРИФ
на створення презентації

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.

В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Вам необхідна презентація для:
+
Цілі презентації:
Бажаний стиль / дизайн презентації?
Колірна гамма і насиченість:
Якщо ви не знаєте професійних назв кольорів та відтінків, просимо прикріпити кілька чітких фотографій, скринів або зразків кольорів, які вам подобаються. Пропонуємо ознайомитися з унікальним довідником по колористиці: https://colorscheme.ru/color-names.html Тут ви знайдете назви кольорів та їх параметри. Це значно прискорить процес зворотного зв'язку за запитом. Фото / скріни надсилайте на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Кольорова палітра".
При наявності бренд-буку / гайдлайну або опису фірмового стилю просимо надіслати файл(-и) в форматі RAR на електронну пошту publishing.7456@gmail.com, також просимо прикріпити усі корпоративні картинки, фотографії, графічні елементи тощо, які заплановані для верстки презентації. Тема листа: "Брендбук - гайдлайн".
Характер вражень / емоцій від презентації:
Який вигляд має ваш презентаційний текст?
Крім тексту, які ще елементи повинні бути присутніми у презентації?
+
На якому пристрої буде транслюватися презентація? Це дуже важливе питання, тому що на різних пристроях презентація буде виглядати по-різному.
Який формат презентації?
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 дні, бо цей процес залежить від завантаженості видавництва. Якщо ж у вас термінова і авральна ситуація, то після заповнення цього брифу напишіть нам у Viber чи Telegram, натиснувши на синьо-блакитний "кружечок" у правому нижньому кутку екрану.
Відгуки замовників
Підтримати
організацію
Click to order
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com