Верстка
різних видів видань

Верстка різних видів видань

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

Надаємо комплекс видавничих послуг з дизайну, макетуванню та верстки друкованих та електронних видань: статей, книг, монографій, дисертацій, журналів

Верстка книг – це комплектування сторінки текстовими та графічними елементами в межах заданого формату з метою створення макету книги. Верстка є одним з етапів додрукарської підготовки книги. Книга, яка не пройшла верстку – це звичайний текст.

Фахівці видавництва Оnline-Publishing дотримуються культури верстки, рекомендацій з оформлення видань, правил компонування, оформлення тексту і ілюстрацій. Наша верстка має наступні переваги:

  1. Найбільш вигідну композицію видання (створюється максимально зручне у використанні видання з чіткою структурою сторінок, має бути зрозуміло, які компоненти є головними, а які другорядними).
  2. Компактне розташування матеріалів і максимальне використання робочої площі сторінки.
  3. Естетично привабливий і виразний зовнішній вигляд видання.

При верстці тексту існують вимоги до якості роботи дизайнера, макетувальника та верстальника. Без виконання цих вимог робота вважається неякісною. Якісна верстка повинна відповідати наступним вимогам:

  • Одноманітність – один з головних критеріїв якісної верстки. Наш дизайнер складає певні норми верстки для видання і дотримується їх протягом всієї роботи.
  • Привідна верстка – це ключовий показник якості виконаної роботи верстальника. Показники якісної роботи: збіг рядків на обох сторонах сторінки так, що при друці на тонкому папері між рядками не видний текст зворотньої сторінки; також рядки збігаються по висоті у сусідніх колонках та на сусідніх сторінках.
  • Дизайн – наші фахівці здійснюють оптимальне оформлення смуг видання загалом, його розділів, глав, змісту та покажчиків.

Що необхідно знати автору або замовнику про верстку?


Для того, щоб розпочати верстку, необхідно:
  • вирішити, який формат буде мати майбутня книга;
  • визначитися з розміром основного шрифта;
  • вибрати шрифти для заголовків і підписів під рисунками;
  • вибрати зовнішній вигляд колонтитулів.

Все інше виконають професіонали Оnline-Publishing і допоможуть не тільки з дизайном, макетуванням, версткою, а також з реєстрацією й створенням веб-сторінки / лендінгу для продажу вашої книги.

3d візуалізація книг

Якщо ви хочете розмістити вашу книгу, підручник, методичний посібник, монографію, збірник або журнал на веб-сторінці / лендінгу чи сайті в сучасному оформленні, пропонуємо вам послугу з 3D візуалізації книги — 3D Mock-Up

ДЕТАЛЬНІШЕ

F.A.Q.

Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com