Присвоєння УДК

Присвоєння УДК

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

Надаємо комплекс реєстраційно-консалтингових послуг з присвоєння індексу УДК неперіодичним друкованим, електронним та онлайн-виданням
Вартість послуг видавництва
з 01.01.2024 року

Звичайне замовлення:
термін виконання 23-25 робочих днів після оплати.
Вартість: 450 грн

Термінове замовлення:
термін виконання 7-10 робочих днів після оплати.
Вартість: 750 грн
УДКУніверсальний десятковий класифікатор видання є обов'язковим елементом вихідних даних книги, статті, журнала тощо. Призначенням індексу є вказівка цифрових і буквених табличних даних, що визначають до якої галузі знань і яким наукам відноситься зміст книги, має територіальне та інші ділення.

УДК – широко використовується у всьому світі для систематизації творів науки, літератури і мистецтва, періодичного друку, різних видів документів і організації картотек.

22 березня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №177 «Про припинення використання в Україні Бібліотечно-бібліографічної (ББК) класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК)», проект якої розроблено Держкомтелерадіо з метою систематизування видавничої продукції відповідно до міжнародної класифікаційної системи.

F.A.Q.

Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com