БРИФ

на оформлення, виготовлення,

друк книги чи журналу

Незважаючи на відкритий воєнний напад Росії на Україну за підтримки Білорусі ГО «Міжнародна наукова Гільдія» продовжує свою роботу і вносить свій вклад в збереження та розбудову Українського наукового середовища. Ми співпрацюємо з міжнародною науковою спільнотою окрім РФ та Білорусії

БРИФ (від англ. Вrief – коротка, інструкція, зведення) – найважливіший документ, який у лаконічній формі допомагає визначити ключові моменти передбачуваного замовлення та побажання клієнта.


*** Онлайн-видавництво займається друком книг чи журналів, що мали редактуру, верстку, переклад чи реєстрацію у нашому видавництві.
В якому з месенджерів вам зручно спілкуватися?
Що ви хочете видати / надрукувати?
Якщо ваша книга /журнал ще не зверстана(-ий), то спочатку необхідно зробити / замовити верстку, а потім реєстрацію, бо остання сторінка оформляється з урахуванням даних, які стають відомими після верстки, вичитки і корекції.
Якщо необхідна верстка, зазначте це у списку послуг, а також якщо необхідні: "ISBN" / "ISSN", "УДК", "Авторський знак" чи "DOI".
Які послуги вас цікавлять?
** обов'язкові реєстраційні дані видання

Для розрахунку вартості робіт та складання кошторису необхідно надіслати повний рукопис (у форматі DOC Microsoft Word) на електронну пошту publishing.7456@gmail.com з темой листа: "Виготовлення книги".
Необхідні наступні дані:
  1. Обкладинка з назвою, ПІБ автора тощо (не дизайн) – обов'язково.
  2. Титульний аркуш видання – 1-а сторінка.
  3. Зворот титульного аркуша (з анотацією) – 2-а сторінка з вихідними даними (якщо є).
  4. Зміст видання (перелік розділів) – обов'язково.
  5. Використана / рекомендована література (для учбових, наукових та науково-публіцистичних виданнів).
  6. Остання сторінка видання з випускними даними (якщо є).
  7. Вказати жанр видання – обов'язково.
  8. Вказати мову видання (якщо видання в перекладі – вказати мову оригіналу), країну, де живе і працює автор – обов'язково.
  9. Для видання іноземною мовою: надати переклад всіх вихіднихта випуских даних видання на українську мову (якщо є).
  10. Анотація / короткий опис видання на 750-1000 знаків із зазначенням для кого це видання (читацька аудиторія) – обов'язково.
** Якщо ви не немаєте цих даних, але є готова професійна верстка, ми можемо оформити все за вас. Зазначте це у переліку послуг.
*** Якщо усе перераховане для вас китайська грамота, пропонуємо вам взяти будь-яку книгу і звернути увагу на те, що і як написано на обкладинці, на перших трьох і останній сторінках вдання.
Погоджуюся з вимогами попереднього пункту та надішлю всі необхідні матеріали на електронну пошту видавництва: publishing.7456@gmail.com
Кольорове рішення видання:
Який формат книги | видання ви хочете отримати?
Яка книжкова палітурка запланована для цього видання?
Яке оздоблення для обкладинки хочете?
Наявність ляссе (вузький шнур або тасьма у книзі для закладок сторінок):
Швидкість відповіді на ваш запит 2-3 робочих дні - цей процес залежить від завантаженості видавництва. Якщо у вас термінова ситуація, то після заповнення цього брифу напишіть нам у Viber чи Telegram.
Customer review
Contacts

International Scientific Guild

Ukraine, Kyiv

Онлайн-листування:

Viber / Telegram

+38 093 923 1410


Email видавництва:

publishing.7456@gmail.com